KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgakvatint 13253409
nr 1325 3409
Ã…ke Pallarp
(1933-2013), Sverige
Färgakvatint, "Mötesplats, stjärnhimmel". Signerad, numrerad 20/20, oramat löst blad. Motivet: 12,5x10 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:40:51
11/5 12:21:00
Ã…ke Pallarp
Läs mer om Ã…ke Pallarp